Doorgaan naar content
☀️ Zomeractie!

Tot wel €400 korting op je lespakket!

✅ Betaal in termijnen (zonder rente)
🚀 Direct starten, geen wachtrij
🇳🇱 Rijlessen in heel Nederland
💰 €400 korting op je lespakket
⭐️ Meer dan 1.662 reviews
✅ Betaal in termijnen (zonder rente)
🚀 Direct starten, geen wachtrij
🇳🇱 Rijlessen in heel Nederland
💰 €400 korting op je lespakket
⭐️ Meer dan 1.662 reviews
'Uitstekend'1.662+ reviews

Rijschool in Gaanderen

  • Start morgen in Gaanderen

  • Meerdere rijlessen per week

  • Betaal in termijnen (zonder rente)

  • Achteraf betalen met Klarna

☀️
Zomeractie!
Actie geldig t/m 30-09-2026

Tot wel €400 korting
op je lespakket

  • Start direct, betaal achteraf
  • Proefles is geheel vrijblijvend
  • Herexamengarantie t.w.v. €350
  • Altijd €6 korting per rijles

Plan direct jouw proefles in Gaanderen

We hebben je postcode nodig om de agenda te laten zien.

429 geslaagd in Gaanderen

Jaarlijks slagen duizenden leerlingen in Nederland bij Nationale Rijschool.

Hoog succespercentage

En een herexamengarantie t.w.v. €350 voor als het niet de eerste keer lukt.

€6 korting per les

Altijd de beste prijzen, bespaar €400 op jouw lespakket.

In 30 dagen je rijbewijs!

Met de spoedcursus van Nationale Rijschool

Ben je minimaal 16,5 jaar en klaar om achter het stuur te kruipen? Stap achter het stuur bij onze rijschool in Gaanderen!

Een van de instructeurs is actief in Gaanderen. Woon je nog bij je ouders (of op jezelf) in omliggende plaatsen als Terborg, Silvolde of Ulft? Dan komt hij je thuis ophalen! Nationale Rijschool rijdt door heel het land, ook in Varsseveld, Doetinchem of 's-Heerenberg.

Onze rijinstructeur in Gaanderen over ons: “Tijdens je proefles leren we elkaar in een uurtje beter kennen. Ik haal je thuis voor de deur op in Gaanderen als dat mogelijk is en we gaan samen de uitdaging aan! Les je liever ‘s avonds of liever overdag? Laat het me gerust even weten. Zelf sturen en je knipperlicht bedienen zijn de standaard ingrediënten voor een eerste proefles.”

Je zult weinig oud-leerlingen tegenkomen in Gaanderen die niet tevreden zijn over hun tijd met onze rijinstructeur. Tibben uit Gaanderen: "Er zijn veel verschillende rijscholen. Bij drie rijscholen heb ik een proefles afgenomen. Met mijn instructeur was er direct een klik. Bedankt voor de fijne tijd."

Mogelijke examenroute

Bekijk de examenmogelijkheden bij een CBR-locatie bij jou in de buurt en vergroot je kans om in één keer te slagen!

Examenroute Arnhem.

Ga jij voor goud?

  • Kies voor een gratis proefles of korting op je lespakket!

  • Je wordt thuis opgehaald in Gaanderen!

  • Nationale Rijschool gelooft in haar eigen lesprogramma en in haar leerlingen, daarom betalen wij je herexamens!

  • Lessen voor €53 per rijles. Slim bezig!

  • Start nu en betaal later !

  • Jij bepaalt waar, wanneer en hoevaak je wilt lessen. Take control!

  • Onze rij-instructeurs zijn oplossingsgericht en weten je in iedere situatie op je gemak te stellen!

Vrijblijvende proefles

Je proefles duurt 60 minuten en kost eenmalig €45. Zodra je doorgaat met rijlessen bij Nationale Rijschool, krijg je die €45 als korting terug op het lespakket. Dus eigenlijk is de proefles gratis!

Wil je dat een rijinstructeur van Nationale Rijschool jou helpt om je rijbewijs te halen in Gaanderen? Hiernaast of hieronder vind je ons proeflesformulier. Laat jouw gegevens achter en we plannen deze week nog een proefles in!

Rijlespakketten voor jouw autorijbewijs

€190 korting!€190 korting!

Basispakket

€795€995
€985€1.185
  • 15 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info
€190 korting!€190 korting!
Meest gekozen

Spoedpakket

€995€995
€1.185€1.185
  • 15 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info
€250 korting!€250 korting!

Gevorderd

€1.325€1.525
€1.575€1.775
  • 25 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info
€310 korting!€310 korting!

Premium

€1.855€2.055
€2.165€2.365
  • 35 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info
€340 korting!€340 korting!

Gegarandeerd

€2.120€2.320
€2.460€2.660
  • 40 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info
€400 korting!€400 korting!

Zekerheid

€2.650€2.850
€3.050€3.250
  • 50 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info

Ervaringen van leerlingen

Dutch Boy

Rijschool is super goed. Heb zelf rijles gehad van instructeur Andrey. Tijdens de rijlessen werden er eisen gesteld die hoger lagen dan het examen zelf. Hierdoor heb ik het examen in een keer kunnen halen zonder opmerkingen te hebben gekregen van de examinator.

Maurits Imburgia

Ashok is een uitstekende rijles instructeur die me met zijn strategische en nauwkeurige uitleg in één keer heeft laten slagen. Hij is zeer goed in zowel algemene vaardigheden overbrengen als verbeterpuntjes met je perfectioneren. Zijn heldere communicatie maakte elke les duidelijk, en zijn vriendelijke en gezellige karakter maakte het een plezier om samen in de auto te zitten. Een absolute aanrader voor iedereen die op zoek is naar een professionele en prettige rij-instructeur!

Ginsz Spliff

Zeer goeie les gekregen van Halil. Alles is mij duidelijk en begripvol uitgelegd. Lessen zijn inzichtelijk en goed in elkaar gezet Geen gedoe met de rijschool. Bij HalilGeslaagd!!

Anja van Zwietering

Ik ben heel tevreden over het verloop en behalen van mijn rijbewijs. Alles is duidelijk uitgelegd en goed geregeld. Zeker aan te raden. De rij instructeur heeft perfect begeleid.

Duncan Roest

Fijne rijinstructrice met een goede duidelijke uitleg. Zonder Hilal haar duidelijke instructies en hulp was het mij nooit gelukt om mijn rijbewijs te halen!

Niels van der Maarl

In 1 keer geslaagd door instructeur nivo, betere instructeur kan je niet hebben! Goede rijschool.Vraag bij nationale rijschool om nivo en je slaagt in 1 keer!

Stijn Wierenga

Instructeurs zijn altijd op tijd en voor mij was er op het eind nog gewisseld van instructeur toen kreeg ik Achmad en die heeft me de laatste paar lessen nog goed voorbereid waardoor ik deze keer in 1 keer was geslaagd :)

Bones

Goede duidelijke lessen. Geduldige instructeur en ook veel plezier gehad tijdens het leren. Dikke 10. Gr aan mijn instructeur Andrey!

Wouter de Vries

Zeer goed geordende rijschool. Top instructrice Serap

Sentient Sentinel

Met de nationale rijschool had ik niet veel te maken dus geen op of aanmerkingen.Mijn rijinstructeur Ali akyol heeft mij goed geholpen, soms een meningsverschil over het schakelen of het wel/niet zien van weggebruikers maar os altijd eerlijk geweest.

Hulp nodig bij je lespakket?

Hoeveel lessen heb je nodig?