Doorgaan naar content
🐝 Voorjaarsactie!

Tot wel €400 korting op je lespakket!

✅ Betaal in termijnen (zonder rente)
🚀 Direct starten, geen wachtrij
🇳🇱 Rijlessen in heel Nederland
💰 €400 korting op je lespakket
⭐️ Meer dan 1.662 reviews
✅ Betaal in termijnen (zonder rente)
🚀 Direct starten, geen wachtrij
🇳🇱 Rijlessen in heel Nederland
💰 €400 korting op je lespakket
⭐️ Meer dan 1.662 reviews
'Uitstekend'1.662+ reviews

Rijschool in Emmen

  • Start morgen in Emmen

  • Meerdere rijlessen per week

  • Betaal in termijnen (zonder rente)

🐝
Voorjaarsactie!
Actie geldig t/m 30-04-2026

Tot wel €400 korting
op je lespakket

  • Start direct, betaal achteraf
  • Proefles is geheel vrijblijvend
  • Herexamengarantie t.w.v. €350
  • Altijd €6 korting per rijles

Plan direct jouw proefles in Emmen

We hebben je postcode nodig om de agenda te laten zien.

2.215 geslaagd in Emmen

Jaarlijks slagen duizenden leerlingen in Nederland bij Nationale Rijschool.

Hoog succespercentage

En een herexamengarantie t.w.v. €350 voor als het niet de eerste keer lukt.

€6 korting per les

Altijd de beste prijzen, bespaar €400 op jouw lespakket.

In 30 dagen je rijbewijs!

Met de spoedcursus van Nationale Rijschool

Deze zomer een roadtrip maken met vrienden? Schrijf je in bij de nummer 1 rijschool van Emmen: Nationale Rijschool.

Onze instructeur rijdt in Emmen. Overigens lest hij naast Emmen ook in naburige plaatsen als Weerdinge, Den Oever en Barger-Oosterveld ?. Dankzij de hoge dekkingsgraad van Nationale Rijschool kun je ook bij ons lessen in Aalden, Stadskanaal of Westerbork.

Onze rijinstructeur in Emmen over Nationale Rijschool: "Als één van de 100 instructeurs heb ik genoeg collega's om mee te sparren. We delen graag met elkaar onze tegenslagen, maar vooral onze succesverhalen. Ben jij mijn nieuwe succesverhaal?"

Onze instructeur in Emmen is erg geliefd onder onze leerlingen. Dat komt uiteraard door het hoge slagingspercentage van deze topper! Steenhuisen uit Emmen: "Ik keek behoorlijk op tegen het volgen van rijlessen, want ik ben eigenlijk best wel een angsthaas. Auto rijden vind ik maar eng, omdat het altijd zo druk is op de weg. Dankzij mijn instructeur verdween die angst als sneeuw voor de zon. Inmiddels stap ik met plezier achter het stuur en ben ik helemaal niet bang meer. Hartstikke bedankt, Nationale Rijschool."

Mogelijke examenroute

Bekijk de examenmogelijkheden bij een CBR-locatie bij jou in de buurt en vergroot je kans om in één keer te slagen!

Examenroute Emmeloord.

Weet jij waarom je moet kiezen voor Nationale Rijschool?

  • Start nu en betaal later !

  • Kies voor een gratis proefles of korting op je lespakket!

  • We halen je netjes thuis op en brengen je weer thuis, zoals het een nette rijschool dat hoort te doen.

  • Geen onverwachte kosten: wij betalen jouw herexamen!

  • Nergens is de prijs-kwaliteitverhouding zo goed als bij ons!

  • Hoog slagingspercentage dankzij unieke, moderne lesmethode.

  • Onze rij-intructeurs worden geselecteerd op persoonlijkheid en ervaring!

Vrijblijvende proefles

Je proefles duurt 60 minuten en kost eenmalig €45. Zodra je doorgaat met rijlessen bij Nationale Rijschool, krijg je die €45 als korting terug op het lespakket. Dus eigenlijk is de proefles gratis!

Kan je ook niet wachten om achter het stuur te duiken? Geef je naam, e-mailadres en telefoonnummer door via het formulier. Een medewerker van Nationale Rijschool neemt contact met je op om de proefrijles in te plannen.

Rijlespakketten voor jouw autorijbewijs

€190 korting!€190 korting!

Basispakket

€795€995
€985€1.185
  • 15 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info
€190 korting!€190 korting!
Meest gekozen

Spoedpakket

€995€995
€1.185€1.185
  • 15 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info
€250 korting!€250 korting!

Gevorderd

€1.325€1.525
€1.575€1.775
  • 25 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info
€310 korting!€310 korting!

Premium

€1.855€2.055
€2.165€2.365
  • 35 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info
€340 korting!€340 korting!

Gegarandeerd

€2.120€2.320
€2.460€2.660
  • 40 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info
€400 korting!€400 korting!

Zekerheid

€2.650€2.850
€3.050€3.250
  • 50 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info

Ervaringen van leerlingen

Rajshree

Bij de nationale rijschool heb ik onder begeleiding van Jaqueline mijn praktijkexamen in 1 keer gehaald. Ik heb echt top begeleiding gehad. Ook was het fijn om nog voor de praktijkexamen een uurtje te lessen. Ik raad deze rijschool zeker aan.

Bilal

Ik heb mijn rijbewijs gehaald. Door een goede rijinstructeur genaamd Halil, daarvoor wil ik Halil enorm bedanken.

Mees Marchal

Ik ben net een goed gevoel me rijles periode ingegaan, de positiviteit van mij rij docent Mesut heeft mij daarbij geholpen. Het is belangrijk dat je rij docent weet wat je moeilijk vind en je daarbij extra helpt. Dit was bij Mesut erg goed. Daarom heb ik me rijbewijs gehaald en mag ik de nationale rijschool en Mesut bedanken!

Consumer

Ajay, mijn instructor is erg geduldig en legt heel goed uit wat ik moet doen. Stelt mij op mijn gemak bij het stellen van vragen en corrigeert mij wanneer dat nodig is. Tot op de dag van vandaag heb ik niets te klagen.

Levi Caufijn

Dankzij rij-instructrice Aysegul en haar uitstekende klasse en kwaliteiten ben ik in korte tijd in 1x geslaagd. Mededankzij het team van nationale is dit gerealiseert.We hebben altijd gelachen en doel behaald! Succes!

RVDG

In 1x geslaagd voor mijn praktijkexamen dankzij rijinstructeur Jacqueline!! Zij heeft veel geduld, legt alles rustig uit. Mocht je een voorkeur hebben, dan zeker om Jacqueline vragen!!!

A. vnm

Spoedcursus gevolgd, en in 1x gehaald, dankzij rij-instructeur Mesut!! Een leraar met veel geduld en inzicht, waardoor ik specifiek en gericht les heb gekregen, hierdoor ben ik zelfverzekerd geworden achter het stuur en ben zo met een ruim voldoende geslaagd!!Ook het team van de klantenservice vind ik super, en een speciale Shout-out naar de thuiswerkende mamma met baby van de klantenservice (Helena?) respect!!

Albert Sts

Bedankt Seyide voor de rijlessen!! Super snel geslaagd en top ervaring gehad.

Ove d'Hooghe

In 1x geslaagd door mijn perfecte rijinstructeur Ilkay. Hij neemt de tijd voor je om een goede en duidelijke uitleg te geven en je hebt het gevoel dat je bij hem op de goede plek zit. Zeker een aanrader om bij hem te lessen. PS. zorg er wel voor dat je tegen kritiek kunt😉

D.Gill

Ik heb mijn rijlessen gevolgd bij Nationale Rijschool en wil graag mijn ervaring delen over mijn rijinstructrice, mevrouw Gul. Ze is een fantastische docent die mijn rijgedrag enorm heeft verbeterd. Ze legt alles rustig en duidelijk uit, heeft veel geduld, en zorgt ervoor dat je je zelfverzekerd voelt achter het stuur. Dankzij haar begeleiding ben ik geslaagd voor mijn praktijkexamen.Ik kan haar absoluut aanraden aan iedereen die goede en effectieve rijlessen wil.Bedankt, mevrouw Gul, voor al uw hulp en steun!

Hulp nodig bij je lespakket?

Hoeveel lessen heb je nodig?