Doorgaan naar content
🐝 Voorjaarsactie!

Tot wel €400 korting op je lespakket!

✅ Betaal in termijnen (zonder rente)
🚀 Direct starten, geen wachtrij
🇳🇱 Rijlessen in heel Nederland
💰 €400 korting op je lespakket
⭐️ Meer dan 1.662 reviews
✅ Betaal in termijnen (zonder rente)
🚀 Direct starten, geen wachtrij
🇳🇱 Rijlessen in heel Nederland
💰 €400 korting op je lespakket
⭐️ Meer dan 1.662 reviews
Spoedcursus rijbewijs
'Uitstekend'1.662+ reviews

Rijschool in Hardenberg

  • Start morgen in Hardenberg

  • Meerdere rijlessen per week

  • Betaal in termijnen (zonder rente)

🐝
Voorjaarsactie!
Actie geldig t/m 30-04-2026

Tot wel €400 korting
op je lespakket

  • Start direct, betaal achteraf
  • Proefles is geheel vrijblijvend
  • Herexamengarantie t.w.v. €350
  • Altijd €6 korting per rijles

Plan direct jouw proefles in Hardenberg

We hebben je postcode nodig om de agenda te laten zien.

1.240 geslaagd in Hardenberg

Jaarlijks slagen duizenden leerlingen in Nederland bij Nationale Rijschool.

Hoog succespercentage

En een herexamengarantie t.w.v. €350 voor als het niet de eerste keer lukt.

€6 korting per les

Altijd de beste prijzen, bespaar €400 op jouw lespakket.

In 30 dagen je rijbewijs!

Met de spoedcursus van Nationale Rijschool

Ben jij de nieuwe Max Verstappen? Kom er deze week nog achter! Start dan vliegensvlug bij onze rijschool in Hardenberg!!

We zijn blij dat een ervaren rij-instructeur veel van onze rijlessen in Hardenberg verzorgt. Hij werkt niet alleen in Hardenberg, maar rijdt ook in Mari, Collendoorn en zelfs in Anevelde. Op zoek naar een instructeur in Dedemsvaart,Hoogeveen of Vilsteren? Ook hier rijdt Nationale Rijschool.

Onze rijinstructeur in Hardenberg over Nationale Rijschool: “Wil je ‘s avonds lessen of juist overdag in Hardenberg? Door de weeks of juist in het weekend? Alles is mogelijk bij Nationale Rijschool in Hardenberg. Vul gewoon het formuliertje in voor een proefles. Dan kunnen we eens kennismaken met elkaar. Ik heb er zin in!”

Leerlingen uit Hardenberg spreken vol lof over hun instructeur! Hij is daarom met recht één van de meest geliefde instructeurs van Nationale Rijschool. van Kuijeren uit Hardenberg: “Op zaterdag speel ik met mijn tweelingbroer korfbalwedstrijden. Daar moeten we regelmatig een flink eind voor rijden. Tot voor kort waren we afhankelijk van onze ouders om te rijden. Maar nu we allebei ons rijbewijs hebben gehaald bij Nationale Rijschool kunnen we zelf rijden. O ja, ik wil nog wel even genoemd hebben dat ik vier dagen eerder geslaagd ben dan mijn tweelingbroer!”

Ga jij voor goud?

  • Start nu en betaal later !

  • Proefles is helemaal vrijblijvend en gratis.

  • Woon je in de middle of nowhere. Maak je geen zorgen, we halen je gewoon thuis op.

  • Roze papiertje niet in één keer in de pocket? Geen paniek, Nationale Rijschool betaalt jouw herexamen!

  • All-inclusive rijlessen van €53 per rijles.

  • Hoog slagingspercentage in Hardenberg.

  • Onze rij-instructeurs staan voor hun leerlingen klaar, dag en nacht, letterlijk!

Vrijblijvende proefles

Je proefles duurt 60 minuten en kost eenmalig €45. Zodra je doorgaat met rijlessen bij Nationale Rijschool, krijg je die €45 als korting terug op het lespakket. Dus eigenlijk is de proefles gratis!

Klaar om te starten met lessen in Hardenberg? Vul het formulier in. Wij mailen of bellen je om een afspraak te maken.

Rijlespakketten voor jouw autorijbewijs

€190 korting!€190 korting!

Basispakket

€795€995
€985€1.185
  • 15 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info
€190 korting!€190 korting!
Meest gekozen

Spoedpakket

€995€995
€1.185€1.185
  • 15 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info
€250 korting!€250 korting!

Gevorderd

€1.325€1.525
€1.575€1.775
  • 25 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info
€310 korting!€310 korting!

Premium

€1.855€2.055
€2.165€2.365
  • 35 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info
€340 korting!€340 korting!

Gegarandeerd

€2.120€2.320
€2.460€2.660
  • 40 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info
€400 korting!€400 korting!

Zekerheid

€2.650€2.850
€3.050€3.250
  • 50 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
Meer info

Ervaringen van leerlingen

Duco Kardinaal

Hele fijne rijles van Hashim gehad. Goede uitleg en zeer oplettend.

Ceroni

Ik ben in één keer geslaagd! Allemaal door Serap, een super fijne instructeur ze heeft me heel goed geholpen. We hebben echt samen gedaan:) Ook het contact met de nationale rijschool was altijd vriendelijk en snel. Om aan te raden!

Senem

Kort samengevat beste rijschool van Nederland

Maurits Imburgia

Ashok is een uitstekende rijles instructeur die me met zijn strategische en nauwkeurige uitleg in één keer heeft laten slagen. Hij is zeer goed in zowel algemene vaardigheden overbrengen als verbeterpuntjes met je perfectioneren. Zijn heldere communicatie maakte elke les duidelijk, en zijn vriendelijke en gezellige karakter maakte het een plezier om samen in de auto te zitten. Een absolute aanrader voor iedereen die op zoek is naar een professionele en prettige rij-instructeur!

Jones

Fijne rijschool, ik heb me rijbewijs in 1x gehaald !!BEDANKT TOPPERS !!!

Loraine

Vandaag in 1 keer geslaagd voor mijn rijbewijs! Dank je wel Majid voor de leerzame, maar ook gezellige rijlessen! Met Majid zijn vakkundigheid en mensenkennis, kon hij de rijlessen goed op mij aansluiten. Ik heb zelf best wat last van spanning gehad tijdens het rijden, maar Majid wist daar goed op in te spelen. Dank je wel voor jouw begeleiding en support Majid!

Niels de Pender

de Nationale rijschool is een uitstekende organisatie voor het behalen van je rijbewijs. Er is veel ruimte voor overleg, en aandacht voor wat jij wilt en nodig hebt. Door hun netwerk van rijinstructeurs ben je verzekerd van een leraar die bij jou past. Zo heeft Ruud, mijn instructeur, mij in 20 uur voldoende voorbereid op het behalen van mijn praktijkexamen. De lessen waren niet alleen effectief maar ook gezellig.

Jonah Schouw

Was echt een top rijschool. Instructeur was altijd op tijd en als hij niet kon stuurde hij op tijd een appje. Een heel relaxte sfeer in de auto en ik leerde veel van mijn fouten.

Christian Damoiseaux

Ik heb een behoorlijk lange tijd gedaan over het leren autorijden, maar toen ik bij deze rijschool terechtkwam, heeft mijn instructrice me geholpen om het beste uit mezelf te halen. Mijn fijne instructrice, Gul, heeft zelfs veel tijd voor me vrijgemaakt, zodat ik goed voorbereid was voordat ik mijn examen aflegde. Ik heb overal een goeie ervaring gehad met deze rijschool en kan het aan iedereen aanraden.Ik heb zelfs al verschillende mensen deze rijschool aanbevolen, en ze zijn inmiddels allemaal begonnen! Veel succes aan iedereen die nog gaan beginnen of al bezig zijn!

Pablo

Nivo heeft me in korte tijd sucselvol voorbereid en door zijn inspaning ben ik geslaagd

Hulp nodig bij je lespakket?

Hoeveel lessen heb je nodig?