Doorgaan naar content
ā˜€ļø Zomeractie!

Tot wel €400 korting op je lespakket!

āœ… Betaal in termijnen (zonder rente)
šŸš€ Direct starten, geen wachtrij
šŸ‡³šŸ‡± Rijlessen in heel Nederland
šŸ’° €400 korting op je lespakket
ā­ļø Meer dan 1.662 reviews
āœ… Betaal in termijnen (zonder rente)
šŸš€ Direct starten, geen wachtrij
šŸ‡³šŸ‡± Rijlessen in heel Nederland
šŸ’° €400 korting op je lespakket
ā­ļø Meer dan 1.662 reviews
'Uitstekend'1.662+ reviews

Proefles autorijden Amstelveen

  • Start morgen in

  • Meerdere rijlessen per week

  • Betaal in termijnen (zonder rente)

  • Achteraf betalen met Klarna

ā˜€ļø
Zomeractie!
Actie geldig t/m 31-08-2026

Tot wel €400 korting
op je lespakket

  • Start direct, betaal achteraf
  • Proefles is geheel vrijblijvend
  • Herexamengarantie t.w.v. €350
  • Altijd €6 korting per rijles

Plan direct jouw proefles in

We hebben je postcode nodig om de agenda te laten zien.

geslaagd in

Jaarlijks slagen duizenden leerlingen in Nederland bij Nationale Rijschool.

Hoog succespercentage

En een herexamengarantie t.w.v. €350 voor als het niet de eerste keer lukt.

€6 korting per les

Altijd de beste prijzen, bespaar €400 op jouw lespakket.

In 30 dagen je rijbewijs!

Met de spoedcursus van Nationale Rijschool

Denk je eraan om te starten met rijlessen in Amstelveen, maar wil je eerst ervaren hoe het is om bij Nationale Rijschool te rijden? Tijdens een gratis proefles autorijden in Amstelveen maak je op een ontspannen manier kennis met onze werkwijze, instructeurs en lesauto’s. Je stapt direct zelf achter het stuur en krijgt na afloop persoonlijk advies over jouw leerroute naar het rijbewijs.

Proefles aanvragen

Voordelen van een proefles

Een proefles is de slimste manier om te ontdekken hoe jij het beste leert rijden. Je krijgt niet alleen een goed beeld van onze lessen, maar ook van je eigen startniveau.

Wat maakt onze proefles in Amstelveen zo handig?

  • Gratis en vrijblijvend: De proefles is geheel vrijblijvend en je zit nergens aan vast.

  • Kennismaken met je instructeur: Je leert jouw vaste instructeur kennen, zodat jullie samen een fijne start kunnen maken.

  • Rijden in verschillende verkeerssituaties: In Amstelveen oefen je in rustige woonwijken, rijd je door het centrum en leer je omgaan met drukke kruispunten en de A9.

  • Advies op maat: Na afloop bespreekt je instructeur jouw sterke punten, leerdoelen en hoeveel lessen je ongeveer nodig hebt.

  • Direct van start: Vaak kun je binnen enkele dagen al aan je eerste echte rijles beginnen.

  • Lokale kennis: Onze instructeurs kennen Amstelveen en de CBR-locaties in Amsterdam goed, een groot voordeel bij de voorbereiding op jouw examen.

Kortom: een proefles geeft je duidelijkheid, vertrouwen Ʃn een vliegende start richting je rijbewijs.

Wat kun je verwachten tijdens en na de proefles in Amstelveen?

De proefles autorijden in Amstelveen duurt ongeveer 60 minuten en is zorgvuldig opgebouwd om je een realistische indruk te geven van onze lessen Ʃn van jouw vaardigheden.

  • Startlocatie: Je kiest zelf waar je instapt, thuis, bij school of bijvoorbeeld bij station Amstelveen.

  • Kennismaking: Je maakt kennis met je instructeur, bespreekt kort je ervaring en wat je belangrijk vindt om te leren.

  • De rit: Je gaat direct de weg op. Je rijdt door verschillende wijken, zoals Groenelaan, Westwijk of Stadshart, en leert omgaan met rotondes, tramlijnen en verkeersdrukte. Soms neem je ook een stukje snelweg richting Schiphol of Ouderkerk aan de Amstel.

  • Feedback en lesadvies: Na de proefles bespreekt je instructeur jouw rijstijl en geeft hij een eerlijk advies over je leertraject en het beste pakket.

  • Professionele begeleiding: Onze instructeurs zijn rustig, ervaren en afgestemd op jouw leertempo, zodat je stap voor stap groeit in zelfvertrouwen en controle.

Na deze proefles weet je precies hoe het voelt om te rijden bij Nationale Rijschool en wat je kunt verwachten van het traject naar je rijbewijs.

Nationale Rijschool uitproberen in Amstelveen

Amstelveen is een prettige stad om te leren autorijden: overzichtelijke wegen, goede doorstroming en genoeg variatie in verkeerssituaties. Je leert omgaan met stadsverkeer, snelwegen en situaties die lijken op die van je toekomstige praktijkexamen.

Onze instructeurs geven rijles in heel Amstelveen en omgeving, van Middenhoven en Westwijk tot Buitenveldert en Ouderkerk aan de Amstel. Dankzij hun kennis van lokale routes word jij optimaal voorbereid op het CBR-examen in Amsterdam.

Proefles aanvragen

Daarom kies je voor Nationale Rijschool

Bij Nationale Rijschool draait alles om persoonlijke aandacht, flexibiliteit en kwaliteit. Onze leerlingen waarderen de duidelijke uitleg, de professionele begeleiding en het prettige tempo waarin ze leren rijden.

  • Ervaren instructeurs: vriendelijk, deskundig en geduldig.

  • Geen wachttijden: je kunt vaak direct starten met je rijlessen.

  • Flexibele betaling: betaal in termijnen of achteraf, wat jou het beste past.

  • Herexamengarantie: bij bepaalde lespakketten mag je gratis herkansen.

Bekijk onze lespakketten voor meer informatie of kies voor een spoedcursus rijbewijs als je snel resultaat wilt boeken.

Gratis proefles in Amstelveen en omgeving

Of je nu in Amstelveen zelf woont of in de omgeving, zoals Aalsmeer of Uithoorn, onze instructeurs komen gewoon naar jou toe. Je plant de proefles op een moment dat jou goed uitkomt, ook in de avond of het weekend.

Proefles aanvragen

Wil jij zelf ervaren hoe fijn en persoonlijk rijles bij Nationale Rijschool is? Plan dan vandaag nog je gratis proefles autorijden in Amstelveen en ontdek onze deskundige begeleiding en moderne lesauto’s.

Andere mogelijkheden bij Nationale Rijschool

Liever meteen starten met lessen? Bekijk onze lespakketten of kies voor een spoedcursus rijbewijs in Amstelveen en behaal je rijbewijs in korte tijd.

Veelgestelde vragen

Vanaf welke leeftijd mag ik een proefles doen?

Vanaf 16,5 jaar kun je al een proefles volgen.

Kan ik zelf kiezen wanneer ik de proefles volg?

Ja, je kiest zelf het tijdstip, ook ’s avonds of in het weekend.

Is er een wachttijd in Amstelveen?

Nee, bij Nationale Rijschool kun je meestal direct starten.

Hoeveel lessen heb ik nodig?

Dat hangt af van je ervaring en leertempo. Tijdens de proefles krijg je een persoonlijk advies.

Hoe lang duurt een proefles?

Een proefles duurt ongeveer 60 minuten.

Is de proefles echt gratis?

Ja, de proefles is helemaal gratis als je daarna kiest voor een lespakket bij Nationale Rijschool.

Rijlespakketten voor jouw autorijbewijs

€190 korting!€190 korting!

Basispakket

€795€995
€985€1.185
  • 15 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info
€190 korting!€190 korting!
Meest gekozen

Spoedpakket

€995€995
€1.185€1.185
  • 15 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info
€250 korting!€250 korting!

Gevorderd

€1.325€1.525
€1.575€1.775
  • 25 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info
€310 korting!€310 korting!

Premium

€1.855€2.055
€2.165€2.365
  • 35 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info
€340 korting!€340 korting!

Gegarandeerd

€2.120€2.320
€2.460€2.660
  • 40 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info
€400 korting!€400 korting!

Zekerheid

€2.650€2.850
€3.050€3.250
  • 50 rijlessen
  • Gratis herexamen t.w.v. €350
  • Meerdere rijlessen per week
  • Betaal in termijnen (zonder rente)
  • Achteraf betalen met Klarna
Meer info

Ervaringen van leerlingen

Derya Aydogdu

Serap is een leuke, duidelijke, directe instructrice. Lessen zijn heel gezellig maar ook enorm leerzaam. Ik raad het zeker aan om bij haar te lessen.

Stijn Wierenga

Instructeurs zijn altijd op tijd en voor mij was er op het eind nog gewisseld van instructeur toen kreeg ik Achmad en die heeft me de laatste paar lessen nog goed voorbereid waardoor ik deze keer in 1 keer was geslaagd :)

Wouter

Heel erg bedankt aan de nationale rijschool (en vooral Majid) voor het helpen halen van mijn rijbewijs. Fijne rijlessen met duidelijke instructies!

Kayleigh Van Houten

Vandaag mijn rijbewijs behaald !! Met dank aan rijinstructeur Kader! Zij is echt een top rijinstructeur had niet beter kunnen wensen dan haar! BEDANKT!

Melvin Paling

Een topper van een rij instructeur , neemt de tijd voor je , legt alles duidelijk uit en het belangrijkste hij zorgt voor geslaagd resultaat !!! Voor iedereen een aanrader die snel in het bezit wil zijn van z’n rijbewijs .

davyvanzutphen

Ik ben in 1x keer geslaagd voor mijn autorijbewijs bij nationale rijschool

Wilmar Aarnoudse

Na eerder gezakt te zijn bij een andere rijschool nu bij de Nationale Rijschool geprobeerd. Mijn rijinstructeur Ashok is betrouwbaar, kalm maar duidelijk en heeft hart voor zijn werk en leerlingen. Ik heb gigantisch veel geleerd tijdens zijn lessen en geef hem (en de rijschool) daarom ook 5/5 sterren!

Berna

Hulp nodig bij je lespakket?

Hoeveel lessen heb je nodig?